Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

• nVIDIA GeForce 610 w porównaniu do ATI Radeon HD 4850


xenex

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Planuje kupić sobie laptopa.

Znalazłem praktycznie idealnego dla mnie, aczkolwiek miał jedną wadę. Słabą kartę graficzną.

 

Zdążyłem pokochać swojego radeonka na PC'cie, i nie chciałbym po tylu latach przejść na coś znacznie gorszego.

Życie zmusza mnie do zakupu czegoś przenośnego, więc moje pytanie brzmi:

 

Jak wygląda zestawienie tych dwóch kart?

Czy ATI Radeon, mimo swych dość wysokich temperatur powala o głowę 610'ke?

czy może 610 nada się do sporadycznego grania w gry na wysokich detalach? (moje ATI ciągnie skyrima na ultra bez najmniejszego zacięcia)

Oddajcie minusy! :(

Opublikowano
czy może 610 nada się do sporadycznego grania w gry na wysokich detalach

 

Odwrotnie. Ona się nie nadaję do gier -_- Skyrima może na low w 800x600 ugrasz coś.

Opublikowano

Wiem, że się nie nadaje. chciałem po prostu pełniejsze zestawienie, bo ciężko mi uwierzyć, że do tak dobrych komputerów dają tak niesamowicie słabą kartę graficzną..

Oddajcie minusy! :(

Opublikowano

Dobra nie zauważyłem na początku bo temat był tak długi że nie był cały pokazany xD

@Top

Różnica jest ogromna 610 to gówno, a 4850 jakoś daje rade w grach

1372333810-U137250.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...